Poradnia dla Akademii!

W czasie tygodnia relacji w Akademii Dobrej Edukacji nasza Poradnia zorganizowała warsztaty dla rodziców i dzieci. Uczyliśmy się komunikacji bez przemocy.
Wiemy już co sprzyja sprawnej komunikacji, a co stanowi dla niej barierę. Wiemy jakie komunikaty możemy usłyszeć od szakala, a jakie od żyrafy i próbowaliśmy komunikować się jak żyrafa! Jeszcze sporo ćwiczeń przed nami, ale jesteśmy na dobrej drodze.
W drugiej części warsztatów przyglądaliśmy jakie potrzeby, marzenia i pragnienia są w naszych głowach i powstały tego przepiękne kolaże. Ciekawie było obserwować jak dzieci widzą swoich rodziców, a rodzice dzieci.
Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, cieszymy się, że możemy uczestniczyć w budowaniu wspólnych relacji.

Theme: Overlay by Kaira
Szkoła Podstawowa Akademii Dobrej Edukacji w Jabłonnie